INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

Veškerá moje tvorba je zcela individuální, proto není možné určit jednotnou cenu. Stejně tak není možné předem přesně určit časovou náročnost výroby a množství spotřebovaného materiálu, proto je předběžná kalkulace pouze odhad v cenovém rozpětí a konečná cena je stanovena až po dokončení zakázky. 

Rezervace termínu je závazná po uhrazení rezervačního poplatku, který je nutné uhradit do 5 dnů od obdržení podkladů, v opačném případě se objednávka automaticky ruší! Poplatek je smluven individuálně dle konkrétní objednávky a bude odečten z celkové ceny hotové zakázky. V případě zrušení objednávky z vaší strany je rezervační poplatek storno poplatkem ve výši 100% a je nevratný.  

V případě svatebních dortů lze sjednat individuální ochutnávku, její cena je stanovena individulálně dle typu a množství degustačních vzorků. 

CENÍK

Orientační cena narozeninových potahovaných dortů

pro 10 – 12 osob………..2500 – 3500 Kč

pro 14 – 16 osob………..3500 – 4500 Kč

Cenové rozpětí je určováno vždy individuálně dle konktétních požadavků zákazníka. 

Svatební dorty 

základní cena:  130 – 180 Kč/porce 

 cena dekorací: od 300 Kč/kus

+ cena dozdobení

 

Cena porce závisí na typu a složení dortu a aktuální ceně suroviny, konečná cena dortu zahrnuje dortovou podložku se stuhou, separační podložky, výstuhy brčky a krabici na převoz.

Velikost porce na osobu je počítána do 200 gramů dle složení a typu dortu.

Cena dekorací je stanovena dle časové náročnosti výroby a ceny použitého materiálu (modelace figurek, postav, květin z cukrové hmoty nebo jedlého papíru, maleb, čokoládových ozdob a jiných mnou vyráběných dekorací).

Cana dozdobení je stanovena dle konkrétního smluveného designu (živé květiny, čerstvé ovoce, cukrovinky, nejedlé ozdoby, dekorační stuhy,  zápichy a jiné.