ZAKÁZKOVÁ TVORBA SLADKÉHO DESIGNU

Vše je tvořeno jako originál s maximální péčí od myšlenky po předání se snahou vytvořit harmonicky sladěný celek od pečlivého výběru surovin, skladby chutí, souladu barev až po finální design.

NABÍDKA

dorty

sweet bary

finger food

Dotazy ohledně objedánvek zasílejte mailem a uveďte prosím všechny podrobnosti (datum realizace, co poptáváte, počet porcí/kusů, do zpávy pak téma, u svateb barevnou paletu, aranžmá, výzdobu místa konání, šatů, pozvánek atd. a obrázkové podklady k vaší představě a stylu, který hledáte) v níže uvedeném kontaktním formuláři.

Na dotazy odpovídám dle časových možností – děkuji za pochopení.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

*Odesláním uvedeného formuláře souhlasíte se zpracováním osobních dat viz níže.

 

  •  

*Souhlas se zpracováváním osobních údajů

Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, dále jen „GDPR“), dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „ZOOÚ“) a dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů.

  1.  Udělujete tímto souhlas společnosti Barbora Cetkovská, Šámalova 38, Brno, 61500, tel: +420 774836953, email: cakebar@email.cz, IČO: 06784488, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • název společnosti
  • fakturační adresa
  • e-mail
  • telefonní číslo
  1.  Jméno, příjmení, název společnosti,fakturační adresa, telefonní číslo a e-mail je nutné  zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz a nabídky nových produktů. Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Tyto osobní údaje budou správcem zpracovávány po dobu jednání o uzavření a následném plnění této smlouvy mezi vámi a správcem, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.
  2.  S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním emailu na cakebar@email.cz.

Klepněte na tlačítko Upravit a změňte tento text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.

Klepněte na tlačítko Upravit a změňte tento text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.